Lavička + štokrle na dřevo

8 766 Kč

Elegantní lavice se sedákem + štokrle z bukového masivu a prostorem pro uskladnění palivového dřevo.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

MateriálOcelový profil 40 x 20 mm, přírodní bukový masiv tl.40mm
BarvaStojan je v barvě matně černé, sedák je z bukového dřeva
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný. Sedák je bez jakékoli povrchové úpravy.

Více informací

Naprosto neskutečně cool designovým prvkem každého interiéru se stane tato lavička po naplění palivovým dřevem. Lavička může fungovat jako solitér anebo v kombinaci se štokrletem ze stejné kolekce. Na lavičce lze trávit za chladných večerů chvíle pohody a odpočinku s knížkou, spánkem anebo tabletem v ruce kdy záda Vám zahhřívá teplo z krbu anebo kamen. Dřevo v této lavici přirozeně prosychá a zároveň vytváří  neotřelý pohledový prvek každého interiéru.

Jedinečný kousek této kolekce štokrle, roztomilá stolička, kterou je možno umístit i jako solitér vedle kamen anebo krbu nejen jako uložení paliva, ale i jako odkládací prostor anebo místo pro dekorační vázu, květináč.  Na stoličce lze samozřejmě za zimních večerů vysedávat u ohně a vyhřívat si prochladlé tělo. Ideální je použití stoličky spolu s lavičkou ze stejné kolekce. Dřevo v této stoličce přirozeně prosychá a zároveň vytváří  neotřelý pohledový prvek každého interiéru.

Příslušenství

    další produkty v této kategorii: