Kolečka s gumovým povrchem

1 304 Kč

Přídavná kolečka pro pohodlnou manipulaci se stojanem po interiéru. Ke stojanům, kde budou kolečka přiznána jsou dodávány 4 úplně stejná kolečka plně otočná kolem své osy tak jako na vyobrazení, ke stojanům kde kolečka schová kryt jsou dodávána 2 kolečka otočná kolem své osy a 2 pevná jedoucí pouze v jedné ose tak jak to známe například z nákupních vozíků. Kolečka nezanechávají šmouhy na podlaze.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

BarvaStříbrné kovové prvky a šedá guma
Povrchová úpravaGumová povrch pojezdové části kolečka, který nezanechává stopy na podlaze

Více informací

Z bezpečnostních důvodů kolečka nedodáváme ke stojanům "Tower 150"

Kolečka ke stojanům, u kterého budou plně přiznána jsou dodávána stejná právě z toho důvodu, aby se od sebe nelišila a nepoutala tak zbytečně větší pozornost diváka. Stojan je takto stabilní a snadno posunutelný, což může být někdy na obtíž, protože kolečka nemají brzdu. Rozhodně to však neznamená to, že by Vám stojan jezdil sem a tam po interiéru při každém větším průvanu, obzvláště pokud je naložen tak se tato kombinace určitě hodí, protože manipulace s ním je velmi pohodlná. Pokud bychom chtěli použít kolečka s brzdou musela by být mnohem větší což zase z designového pohled nebylo žádoucí, nicméně je možné individuálně nacenit a dodat i kolečka větší s brzdou.

Při použití krytu koleček, se nám vyřešily hned dva problémy najednou. Zaprvé se zakryla kolečka, která mnohé z nás při pohledu na stojan ruší a zadruhé bylo možno 1 pár koleček plně otočných vyměnit za pevná jedoucí pouze v jedné ose a získali jsme stojan, se který posunete pouze při vyvinutí již větší síly a to i bez použití brzd koleček. Je to systém, který se využívá například u nákupních košíků v obchodech.