Bočnice Pruhy pro „Věž 150“

2 305 Kč

Designové boční kryty. Zcela nová dimenze skladování dřeva, kdy stojan umíme zamaskovat do interiéru tak, že z něj vepředu kouká jen dřevo v řezu anebo naopak díky zvolenému motivu stojan necháme v interiéru působit a vyniknout. A lze je měnit stejně jako kryty na telefon !

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

MateriálPlech 2 mm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.

Více informací

K dispozici jsou připraveny vzory, které je možno objednat hned a jsou skladem. Stejně tak máme již mnoho dalších vzorů rozpracovaných anebo v návrzích, takže do série bočnic budeme neustále přidávat nové vzory. Nabízíme i to, že si navrhnete Váš osobní, který vyrobíme jen pro Vás a může to být jméno vašeho psa, kočky, značka motorky, auta anebo třeba vaše iniciály. Výroba bočnic „na míru“ je samozřejmě kalkulována samostatně a rozhodně cena neodpovídá sériově vyráběným vzorům. To nejlepší na celé sérii bočnic je to, že jsou vyměnitelné jak kryty na telefon. Nebudou se Vám líbit bublinky, tak je vyměníte za bočnici se znakem vaší motorky.