Stojan na dřevo „The X“

20 562 Kč

Dokonalé propojení energií dřeva a oceli ve středu stojanu tvaru X. Jednoznačně nová dominanta jakéhokoli interiéru.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka110 cm
Výška150 cm
MateriálProfil 30 x 30 mm, lanko z nerezové oceli ø 5 mm, 4 kolečka o celkové nosnosti 200 kg
Hloubka49 cm
BarvaExkluzivní šedo/antracitová kovářská barva s grafitovými odlesky používaná pouze pro X
Povrchová úpravaJedná se o barvu nanášenou ve dvou vrstvách, která se jmenuje kovářská barva, která na materiálu vytvoří atraktivní matný povrch a vzhledem k obsahu prvků je povrch strukturovaný, drsný s kovovými odlesky.

Více informací

Máte li ve vstupní hale anebo obývacím pokoji dostatek místa, není o čem přemýšlet. X opravdu vyžaduje prostor, aby mohla vyniknout jeho výjimečnost.

Tento jedinečný designový kousek byl navržen a vytvořen při zachování přísně geometrických tvarů, kterým podléhá veškerá tvorba stojanů na dřevo v naší dílně. Tento kousek se však celé kolekci naprosto vymyká a stal se naší vlakovou lodí.

Kovové profily ve středu propojené vytvářejí úložný prostor ve tvaru V jak v horní tak ve spodní části stojanu X. Pro optické dokreslení úplného tvaru dotvářejí obrys po obvodě  tři nerezová lanka, která tak opticky propojují tvar X s liniemi obdélníku a uzavírají harmonizují tak neuzavřené linie X.

Pro pohodlnou manipulaci po interiéru je stojan rovnou vybaven čtyřmi kolečky, která jsou zakryta krytem, který vytváří nejen zajímavou platformu pod stojanem, ale i prakticky skrývá celou základnu stojanu včetně koleček.

Příslušenství

    další produkty v této kategorii: