Stojan na dřevo „Věž 150 s horní dřevěnou poličkou“

5 808 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je navíc doplněna horní dřevěnou bukovou poličkou. Stojan, který pojme již opravdu slušné množství palivového dřeva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška150 cm
MateriálStojan: Ocelový profil 30 x 30 mm, Polička: přírodní masiv bukové dřevo
Hloubka28 cm
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven. Dřevěná polička je bez jakékoli povrchové úpravy.
Příslušenství v ceněHorní dřevěná polička – Buk

Více informací

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i opravdu praktickéúložiště pro sušení palivového dřeva, do kterého se ho vejde úctyhodné množstí, uvidíte sami

kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Přírodní nelakovaná buková dřevěná polička z masivu dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče.

Příslušenství