Stojan na dřevo „Věž 150 s horní poličkou z matného skla“

5 308 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je navíc doplněna horní poličkou z matného skla. Stojan, který pojme již opravdu slušné množství palivového dřeva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška150 cm
MateriálOcelový profil 30 x 30 mm, matné sklo netvrzené/nekalené tl. 4mm
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceněHorní skleněná polička – Matné sklo

Více informací

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i opravdu praktickéúložiště pro sušení palivového dřeva, do kterého se ho vejde úctyhodné množstí, uvidíte sami

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní enregii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Polička z matného méně průhledného skla, tak dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče, matné sklo vytváří díky menší průhlednosti určitou dělící linii mezi dřevem a horní plochou takže vynikne jak dřevo tak to co je umístěno na skleněné ploše poličky.

Příslušenství