Stojan na dřevo „Věž 150 s podtácem na nečistoty a horní poličkou z matného skla“

6 008 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je doplněna podtácem na lapání nečistot a dále horní poličkou z matného skla. Stojan, který pojme již opravdu slušné množství palivového dřeva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška150 cm
MateriálOcelový kovový profil 30 x 30 mm; podložka: ocelový plech; skleněná polička: matné netvrzené/nekalené sklo
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceněPlechový podtác na nečistoty, Horní skleněná polička – Matné sklo

Více informací

Celý stojan se díky doplňkům v této kombinaci stává již nejen stojanem na dřevo, působivou součástí vašeho interiéru, zdrojem energie ukryté ve dřevě v kombinaci se železem, ale i dalším plnohodnotným kouskem nábytku vašeho domova.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i opravdu praktickéúložiště pro sušení palivového dřeva, do kterého se ho vejde úctyhodné množstí, uvidíte sami

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní enregii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem kdy  další energii pak uvolňuje dřevo při spalování.

Plechová polička byla navržena proto, aby do ní  napadala většina nečistot, které vznikají při manipulaci se dřevem. Tyto nečistoty se pak dají jednoduše vysát anebo otřít oproti stavu bez podložky kdy  je nepořádek kdesi pod stojanem. Úklid kolem stojanu a pod ním je díky této podložce/pekáčku mnohem snazší a komfortnější. Podložka je navržena tak, aby i přes důraz na svou funkčnost zapadla do designového konceptu stojanu a celkový dojem produktu podpořila.

Horní skleněná polička dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče, matné sklo vytváří díky menší průhlednosti určitou dělící linii mezi dřevem a horní plochou takže vynikne jak dřevo tak to co je umístěno na skleněné ploše poličky.

Příslušenství