Stojan na dřevo „Věž 95 s horní dřevěnou poličkou“

5 374 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je navíc doplněna horní dřevěnou bukovou poličkou. Stojan byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška95 cm
MateriálOcelový profil 30 x 30 mm, přírodní bukový masiv
Hloubka28 cm
BarvaStojan je v barvě matně černé, dřevěná polička je z bukového dřeva
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven. Dřevěná polička je bez jakékoli povrchové úpravy.
Příslušenství v ceněHorní dřevěná polička – Buk

Více informací

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Přírodní nelakovaná buková dřevěná polička z masivu dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: