Stojan na dřevo „Věž 95 s podtácem na nečistoty a horní dřevěnou poličkou“

6 073 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je navíc dole doplněna o podtácem na lapání nečistot a horní dřevěnou poličkou. Stojan byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška95 cm
MateriálOcelový kovový profil 30 x 30 mm; podložka: ocelový plech; dřevěná polička: bukové dřevo masiv
Hloubka28 cm
BarvaStojan je v barvě matně černé, dřevěná polička je z bukového dřeva
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven. Dřevěná polička je bez jakékoli povrchové úpravy.
Příslušenství v ceněPlechový podtác na nečistoty, Horní dřevěná polička – Buk

Více informací

Celý stojan se díky doplňkům v této kombinaci stává již nejen stojanem na dřevo, působivou součástí vašeho interiéru, zdrojem energie ukryté ve dřevě v kombinaci se železem, ale i dalším plnohodnotným kouskem nábytku vašeho domova.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní enregii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Plechový podtác byl navržen proto, aby do ní  napadala většina nečistot, které vznikají při manipulaci se dřevem. Tyto nečistoty se pak dají jednoduše vysát anebo otřít oproti stavu bez podložky kdy  je nepořádek kdesi pod stojanem. Úklid kolem stojanu a pod ním je díky této podložce/pekáčku mnohem snazší a komfortnější. Podložka je navržena tak, aby i přes důraz na svou funkčnost zapadla do designového konceptu stojanu a celkový dojem produktu podpořila.

Horní dřevěná z masivního bukového dřeva dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: