Stojan na dřevo „Věž 95 na kolečkách s dřevěnou vrchní poličkou“

6 073 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je doplněna horní dřevěnou poličkou a  4 kolečky, která zajišťují snadnou manipulaci se stojanem. Stojan byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška95 cm
MateriálProfil 30 x 30 mm, kolečko s gumovým potahem (nedělá šmouhy) s nosností 50kg/1ks; dřevěná polička: bukové masivní dřevo
Hloubka28 cm
BarvaStojan je v barvě matně černé, dřevěná polička je z bukového dřeva
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven. Dřevěná polička je bez jakékoli povrchové úpravy.
Příslušenství v ceněKolečka s gumovým povrchem, Horní dřevěná polička – Buk

Více informací

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Z výše uvedených důvodů nabízíme jako samostatný produkt i tento stojan vybavený čtyřmi kolečky, díky kterým se velmi snadno manipuluje i a plně naloženým stojanem, který může vážit cca 60-70kg. Snadná manipulace se hodí nejen při úklidu, stěhování, ale i při plnění dřevem.

Horní dřevěná z masivního bukového dřeva dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: