Stojan na dřevo „Věž 95 na kolečkách s čirou skleněnou vrchní poličkou“

5 473 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je doplněna 4 kolečky, která zajišťují snadnou manipulaci se stojanem. Stojan byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška95 cm
MateriálProfil 30 x 30 mm, kolečko s gumovým potahem (nedělá šmouhy) s nosností 50kg/1ks; polička skleněná: sklo průhledné netvrzené/nekalené
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceněKolečka s gumovým povrchem, Horní skleněná polička – Čiré sklo

Více informací

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Z výše uvedených důvodů nabízíme jako samostatný produkt i tento stojan vybavený čtyřmi kolečky, díky kterým se velmi snadno manipuluje i a plně naloženým stojanem, který může vážit cca 60-70kg. Snadná manipulace se hodí nejen při úklidu, stěhování, ale i při plnění dřevem.

Horní skleněná polička zdále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče, čiré sklo díky lomu světla vytváří velmi zajímavé odlesky a pohledy, které hrají především zelenými a tyrkysovými odstíny.pro umístění květináče.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: