Stojan na dřevo „Věž 95 se schovanými kolečky“

5 873 Kč

Naprosto jedinečné spojeníúčelnosti a designu, na které jsme opravdu hrdí! Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je doplněna 4 kolečky, která zajišťují snadnou manipulaci se stojanem a to jsou  schována pod elegantním krytem, takže kolečka nejsou vidět. Stojan byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška95 cm
MateriálProfil 30 x 30 mm, kolečko s gumovým potahem (nedělá stopy) s nosností 40kg
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceněKolečka s gumovým povrchem, Kryt koleček

Více informací

V tomto stojanu se nám podařilo skloubit požadavek na manipulaci s designovou čistotou celého konceptu. To dalo vzniknout plechovému krytu koleček, který učeše pohled na jezdící stojan a navíc jeho snadno otíratelná horní plocha zabraňuje padání nečistot ze dřeva do a pod stojan!

Se stojanem se velmi snadno manipuluje a to i s plně naloženým (cca 70kg). Snadná manipulace se hodí nejen při úklidu, stěhování, ale i při plnění dřevem.

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: