Stojan na dřevo „Věž 95 se schovanými kolečky a horní dřevěnou poličkou“

6 873 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je doplněna 4 kolečky, která zajišťují snadnou manipulaci se stojanem a jsou  schována pod elegantním krytem, takže kolečka nejsou vidět a navíc na vrchu stojanu  je položena dřevěná položka jako další ložný prostor. Stojan byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška95 cm
MateriálProfil 30 x 30 mm, kolečko s gumovým potahem (nedělá stopy) s nosností 40kg; polička: masivní bukové dřevo
Hloubka28 cm
BarvaStojan je v barvě matně černé, dřevěná polička je z bukového dřeva
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven. Dřevěná polička je bez jakékoli povrchové úpravy.
Příslušenství v ceněKolečka s gumovým povrchem, Kryt koleček, Horní dřevěná polička – Buk

Více informací

V tomto stojanu se nám podařilo skloubit požadavek na manipulaci s designovou čistotou celého konceptu. To dalo vzniknout plechovému krytu koleček, který učeše pohled na jezdící stojan a navíc jeho snadno otíratelná horní plocha zabraňuje padání nečistot ze dřeva do a pod stojan!

Se stojanem se velmi snadno manipuluje a to i s plně naloženým (cca 70kg). Snadná manipulace se hodí nejen při úklidu, stěhování, ale i při plnění dřevem.

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Horní dřevěná z masivního bukového dřeva dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: