Stojan na dřevo „Věž 95 s poličkou na podpalovače“

4 874 Kč

Praktická polička na podpal, ocení především ženy! Elegantní konstrukce základního stojanu basic, je přepažena v horní pětině jednou plechovou poličkou, která tak vytváří plochu pro uložení drobnějších věcí na podpal (třísky, sirky atd.). Zbytek prostoru vyplňuje dřevo a navíc do budoucna nevylučuje rozdělení tohoto prostoru na dvě sekce dokoupením plechové poličky z příslušenství.

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška95 cm
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceněPlechová dělící polička

Více informací

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: