Stojan na dřevo „Věž 95 s bublinkami na bocích“

7 071 Kč

Celosvětový unikát v konceptech skladování dřeva je vytvořen doplněním základní konstrukce stojanu basic dvě bočnice v tomto případě s motivem Bubbles/bublinek.  Jedná se o stojan, který pojme již opravdu slušné množství palivového dřeva. Absolutní novinka a neotřelost do každého interiéru. Bočnice navíc plní kromě estetické i další praktické funkce! 

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška95 cm
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceněBočnice

Více informací

Jedná se o stojan, který byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.

U STOJANU 95 DOPORUČUJEME DÁLE KOMBINOVAT JEŠTĚ S NEKTEROU Z HORNÍCH POLIČEK V PŘÍSLUŠENSTVÍ, ABY SE UCELIL KONCEPT UZAVŘENÉHO DŘEVA, KTERÉ JE VIDĚT POUZE Z ČELA.

Stojan opatřený ze stran bočnicemi s motivy Bublinek stop je úžasným doplňkem Vašeho interiéru, který nemine žádné oko. Nejenže bočnice schová mnohdy nevzhlednou kůru a nechá tak působit a vyniknout řezu a barvě dřeva při čelním pohledu, ale navíc zabraňuje padání nepořádku ze dřeva mimo stojan a navíc ještě chrání dřevo před mnohdy extrémní teplotou od ohně pokud je stojan umístěn, až příliš blízko kamen anebo krbu. Zvolený motiv navíc dotváří celkový koncept interiéru.

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: