Stojan na dřevo „Věž 150 s poličkou v polovině“

5 308 Kč

Další důkaz toho, že design se s funkčností nijak nevylučuje! Elegantní konstrukce základního stojanu basic, která je uprostřed rozdělena napůl díky jedné vložené plechové poličce. Možnost rozdělení dřeva na 2 různě dlouho schnoucí sekce dřeva – z vlastní zkušenosti považuji za velice praktické. 

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška150 cm
MateriálProfil 30 x 30 mm, plechová polička: ocelový plech tl.1,5mm
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceněPlechová dělící polička

Více informací

V tomto stojanu se nám podařilo vyřešit jeden zásadní problém. Pokud totiž zásobník paliva nerozdělíte, tak dokud jej nevyčerpáte úplně, není smysluplné do něj přinášet zvenčí čerstvější/mokřejší dřevo, protože hlavní smysl stojanu je v dosychání dřeva uvnitř a tím zvýšení jeho účinnosti pro vás! Takto když vyčerpáte jednu sekci, můžete ji doplnit čerstvým zvenčí a pokračovat v topení suchým z druhé sekce. Stejně tak můžete na dřevo využít pouze jednu sekci a druhou na cokoli jiného například dekorační vázu, knihy apod.  

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i opravdu praktickéúložiště pro sušení palivového dřeva, do kterého se ho vejde úctyhodné množstí, uvidíte sami.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: