Stojan na dřevo „Věž 150 rozdělená na 3 různé sekce“

5 708 Kč

Elegantní konstrukce základního stojanu basic, je dvěma plechovými poličkami rozdělena na tři různě veliké sekce (polovinu, třetinu a čtvrtinu). Umožňuje totiž rozdělit dřevo do 2 spodních sekcí– z vlastní zkušenosti považuji za velice praktické. Navíc druhá plechová poslední polička umístěná cca 20cm od vršku stojanu je naprosto úžasné pro uložení drobnějších věcí na podpal (třísky, sirky atd.).

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška150 cm
MateriálProfil 30 x 30 mm, plechová polička: ocelový plech tl.1,5mm
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceně2x Plechová dělící polička

Více informací

V tomto stojanu se nám podařilo vyřešit zásadní problém a nabídnout ještě poličku pro věci na podpal. Pokud totiž zásobník paliva nerozdělíte na sekce poličkami, tak dokud jej nevyčerpáte úplně, není smysluplné do něj přinášet zvenčí čerstvější/mokřejší dřevo, protože hlavní smysl stojanu je v dosychání dřeva uvnitř a tím zvýšení jeho účinnosti pro vás! Takto když vyčerpáte jednu sekci, můžete ji doplnit čerstvým zvenčí a pokračovat v topení suchým z druhé sekce. U tohoto stojanu využijete na dřevou pouze  spodní dvě velké sekce, kde ta horní  se sama nabízí a byla takoto navržena, aby se na položily věci nutné k podpalu jako sirky, třísky apod. Z praktického hlediska je to ženami nejoceňovanější kombinace poliček!

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i opravdu praktickéúložiště pro sušení palivového dřeva, do kterého se ho vejde úctyhodné množstí, uvidíte sami

Příslušenství

další produkty v této kategorii: