Stojan na dřevo „Věž 150 s bočnicemi Vlčí stopy“

8 307 Kč

Celosvětový unikát v konceptech skladování dřeva je vytvořen doplněním základní konstrukce stojanu basic dvě bočnice v tomto případě s motivem VLČÍCH STOP.  Jedná se o stojan, který pojme již opravdu slušné množství palivového dřeva. Absolutní novinka a neotřelost do každého interiéru. Bočnice navíc plní kromě estetické i další praktické funkce! 

 

Truck

Doprava

Česká republika

cena od 99 Kč

Slovensko

cena od 199 Kč

Parametry

Šířka38 cm
Výška150 cm
MateriálProfil 30 x 30 mm, plechová bočnice: ocelový plech tl.2,0mm
Hloubka28 cm
BarvaČerná - Mat
Povrchová úpravaKvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, hladký povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.
Příslušenství v ceněBočnice

Více informací

Stojan opatřený ze stran bočnicemi s motivy vlčích stop je úžasným doplňkem Vašeho interiéru, který nemine žádné oko. Nejenže bočnice schová mnohdy nevzhlednou kůru a nechá tak působit a vyniknout řezu a barvě dřeva při čelním pohledu, ale navíc zabraňuje padání nepořádku ze dřeva mimo stojan a navíc ještě chrání dřevo před mnohdy extrémní teplotou od ohně pokud je stojan umístěn, až příliš blízko kamen anebo krbu. Zvolený motiv navíc dotváří celkový koncept interiéru.

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i opravdu praktickéúložiště pro sušení palivového dřeva, do kterého se ho vejde úctyhodné množstí, uvidíte sami.

Příslušenství

další produkty v této kategorii: